Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire

  • 31 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire São Paulo oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Cartel 011, położonych w odległości 6-minutowego spaceru. Ten apartament oferuje łaźnię parową i saunę.

Dla dodatkowej wygody w obiekcie dostępna jest oddzielna toaleta i prysznic. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Doświadcz najwyższego komfortu w tym apartamencie, wyposażonym w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.

Museu de Arte de São Paulo znajduje się 2 km od tego apartamentu. Mercado Municipal de São Paulo też jest blisko, 4 km stąd. Do centrum São Paulo można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Uliczka graffiti Batman Alley leży w odległości 18-minutowego spaceru. Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire mieści się o rzut kamieniem od stacji metra Clinicas.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire São Paulo
Conforto Na Capote Valente Perfeito Para 4 Pessoas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Conforto Na Capote Valente Perfeito Para 4 Pessoas

312 m od nieruchomości
Ag Residences - Conforto Prox. A Oscar Freire
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ag Residences - Conforto Prox. A Oscar Freire

5.7
Przyjemnie 7 opinii
587 m od nieruchomości
Studio 1016 A Poucos Passos Do Metro Oscar Freire-H Das Clinicas Av Reboucas -Sp
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio 1016 A Poucos Passos Do Metro Oscar Freire-H Das Clinicas Av Reboucas -Sp

9.0
Wspaniały 16 opinii
590 m od nieruchomości
USD 49 USD 44
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking
    • Usługa parkowania

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ochrona całodobowa
    • Przechowalnia bagażu
    • Obsługa pokojowa
    • Obsługa porządkowa

    Opcje gastronomiczne

    • Restauracja
    • Bar/ Poczekalnia
    • Obiady na wynos

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Centrum biznesowe
    • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

    Odpoczynek

    • Basen na dachu
    • Leżaki
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Salon spa
    • Sauna
    • Łaźnia parowa

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Karta dostępu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire akceptuje zwierzęta?
      Niestety Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire posiada kuchnię?
      W Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    4,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Lindo Flat Com Garagem No Hotel Quality Oscar Freire São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij